דף הבית אודותינו
טיולי בוטיק
מסלולים וטיפים קישורים אומרים תודה צור קשר למה איטליה אורה איטליה בפייסבוק

[email protected]
03-9601228
סביון 31 בית דגן

צפון והדולומיטים
צפון והאלפים
אזורי האגמים
טוסקנה
אומבריה ומרקה
רומא והסביבה
סורנטו - אמלפי
פוליה והאיים

למידע נוסף והכוונה אישית מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

אזור מבוקש:
פינות חמד וקרנבלים בצפון איטליה - טיול גדול בקבוצה קטנה.


 
קרנבל המסכות בונציה
  קרנבל המסכות בונציה
 3
 פסטיבל כרכרות ובובות ענק בויארג'יו

הצטרפו אלינו לשבעה ימים ושישה לילות של חוויה בלתי נשכחת בין כפרים ציוריים ועיירות עתיקות בצפון איטליה, שחוגגים בעונה הזאת את הקרנבלים המיוחדים שלהם, וממשיכים מסורות של מאות שנים. בראשם, פסטיבל המסכות הססגוני של ונציה.  

 

יום חמישי, 12 בפברואר

טיסה למילנו, לאחר הנחיתה ניסע מערבה אל חבל ונטו, שם נבלה את שלושת הימים הראשונים של הטיול. בדרכנו נערוך סיור היכרות עם האזור. בתום הסיור נגיע לבית המלון שם תחכה לנו ארוחת ערב מן המטבח המקומי שתלווה ביינות של עמק הפוליצ'לה.  

 

 

יום שישי, 13 בפברואר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכפר ציורי מימי הביניים שיושב על נהר המינצ'יו. מי הנהר זורמים ממש מתחת לבתי הכפר ויוצרים מפלים קטנים. נטייל בין הבתים ועל הגשרים של המקום הציורי, שנחשב לאחת מפינות החמד הנסתרות של איטליה. מכאן נמשיך אל "קרנבל מלך הניוקי", שמתקיים בורונה יום אחד בשנה בלבד. נסייר בעיר של רומיאו ויוליה, נהלך עם תהלוכת הקרנבל הססגונית לאורך הטיילת של נהר האדיג'ה שחוצה את העיר ונטעם מהניוקי המיוחדים של הקרנבל. נחזור למלוננו לקבלת שבת וארוחת ערב (ניוקי?...) ופרוסקו, השמפניה של חבל ונטו. 

 

יום שבת, 14 בפברואר

הבוקר נצא לונציה, מלכת הקרנבלים. נטייל בעיר עם המוני החוגגים שמגיעים מכל העולם כדי לחזות בתחפושות המדהימות, במופעים ובעיר עצמה, שמתגנדרת כמלכה לנשף. נטייל בעיר ברגל ובעזרת התחבורה הימית בין תעלות, גשרים וסמטאות ונגיע אל מוקד ההתרחשויות בכיכר סן מרקו שם נערכת היום תחרות התחפושת היפה ביותר. בתום היום נשוב למלוננו לארוחת ערב שתלווה ביין מקומי.

 

יום ראשון, 15 בפברואר

היום נעזוב את חבל ונטו וניסע אל העיירה ויארג'ו שבחבל טוסקנה, בה מתקיים, לאורך חוף הים, פסטיבל כרכרות ובובות ענק. זהו הקרנבל שנחשב למרשים ביותר באיטליה ומתקיים כבר למעלה מ-130 שנה. בדרכנו לקרנבל נעצור לביקור באחוזה חקלאית גדולה, שם נטעם את היינות הטוסקנים שמיוצרים באחוזה, לצד ארוחת טעימות טוסקנית קלה. לאחר הקרנבל – ארוחת ערב ולינה באזור.

 

יום שני, 16 בפברואר

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בלוקה, עיר הולדתו של המלחין פוצ'יני, אחת משלושת הערים היחידות באירופה שעדיין מוקפות בחומה שלמה. לוקה שימרה את הסגנון הארכיטקטוני שלה מימי הביניים והוסיפה לו "טאצ"' צרפתי בתקופתו של נפוליאון. לאחר הביקור נעלה צפונה על דרך החוף. נסטה מעט מן הדרך העולה צפונה לביקור מיוחד בעיירת דייגים קטנה ויפה שממוקמת על "זיז" יבשה שפורץ אל הים הליגורי. הנמל הקטן של המקום משמש כיום כנקודת יציאה לטיול ימי בין כפרי הצ'ינקוה טרה. בעברו שימש הנמל את ספינות המעפילים שיצאו מכאן בדרכן לארץ ישראל. מכאן נמשיך צפונה אל חבל פיימונטה. בהגיענו למלון נערוך חגיגת טעימות של פיצות, סלטים והמון מתוקים.

 

יום שלישי, 17 בפברואר

נתחיל את הבוקר ב"נקודה יהודית" מרתקת: ניסע לביקור בעיירה קסאלה מונפרטו שבה חיה בעבר קהילה יהודית משגשגת. כיום נותרו כאן רק מספר זעום של יהודים שמשמרים את סיפורה של הקהילה ומוסדותיה. ואנחנו נפגוש אותם בבית הכנסת מהיפים באיטליה, נשמע את סיפור הקהילה ונראה גם את מוזיאון החנוכיות וכלי הקודש. מכאן נמשיך אל הקרנבל האחרון שלנו, אל קרב התפוזים, שמתקיים כל שנה בתקופת הקרנבל בעיירה איבראה שלמרגלות הרי האלפים. נטייל בעיירה היפה, נשתתף בחגיגה ה"מטורפת" ונצפה בקרבות התפוזים, שמקורם בימי הביניים. נקנח בביקור בכפר אאוטלט גדול שנמצא בקירבת בית המלון שלנו. בערב, ארוחת קרנבל חגיגית מיוחדת והמון יין מקומי משובח...  

 

יום רביעי, 18 בפברואר

לאחר ארוחת בוקר טובה ניפרד מהמלון ונצא אל היום האחרון שלנו בטיול. נתחיל בביקור באגם קטן וקסום, אגם אורטה שבחבל פיימונטה. על שפת האגם יושבת עיירה עתיקה ובתיה הקטנים בעלי גגות הרעפים, כמו נשפכים אל האגם. נטייל בעיירה היפה, נשב לקפה אל מול האגם והאי הקטן שבמרכזו ונטייל לאורך השביל שעובר בין האגם לבין גינות הבתים הקטנים. מכאן נמשיך אל שדה התעופה של מילנו לטיסה חזרה לשגרה.

 

 

מחיר הטיול: 1,420 אירו לאדם בחדר זוגי. תוספת ליחיד 240 אירו.

 

המחיר כולל:

 

- טיסות שכר/סדירות 

- לינות במלונות 4 כוכבים כמצוין בפירוט המסלול

- מס עירוני עבור הלינות

- ארוחות בוקר בסגנון בופה

- ארוחות ערב לכל ערבי הטיול

- ביקור בחווה טוסקנית כולל טעימות מתוצרת החווה

- מדריכה ישראלית

- אוטובוס תיירים

- כניסות לפי המצוין בפירוט המסלול.

 


 

המחיר אינו כולל:

 

- ארוחות צהריים או כל ארוחה מעבר למצוין מעלה

- טיפים לנותני שירותים בחו"ל

- שירותי סבלות

- כל מה שלא כתוב בסעיף המחיר כולל.

 


 

לפרטים והרשמה נא לפנות למשרדנו, טלפון: 03-5710992, 050-5526926 או באימייל: [email protected]
 

חזור